Kopia

Dziś jadąc sobie z nad morza i już nie używając nawigacji Google. Doszedłem do pewnych wniosków, o których chciałbym się podzielić.

Kiedy chcemy zrobić coś podobnego do konkurencji musimy zrobić coś lepszego, bardziej innowacyjnego, a nie kopiować utarte schematy. Tak zawszę tłumaczę projekty które mają być pokłosiem czegoś co już zostało wymyślone.

A dziś siedząc w samochodzie, razem z komórką z Androidem doszedłem do wniosku,  ze nic, totalnie nic nie wnosi teraz Google – kopiuje wszystko jak leci – zapisałem się do Google+ i co? I czuję że już to widziałem, kopia 1/1… tylko, że mam „kręgi”, które w języku polskim średnio służą kontaktom. Ale… myślałem, że jakoś inaczej będzie to wyglądać, ale jest to kopia facebooka, jednakże lepiej oprogramowana… Czy z tego względu mam skorzystać z Google+???

To samo z Androidem… Jest fajny, ale jego jestestwo można tylko zawdzięczać iPhonowi i Linuxowi. A czemu Sony ze swoimi platformami umie sobie jakoś radzić, bo stawia na innowację! Google już od dawna nie…

Nie kupię sobie iPhona po tym wpisie, ale kopnąłbym w tyłek jedną z najbogatszych firm aby stała się innowacyjna, bo kopia to coś co już było.. I ktoś wymyśli coś lepszego 🙂

One thought on “Kopia

Comments are closed.